Γ’ ΕΘΝΙΚΗ: Το πλήρες πρόγραμμα του Ομίλου των 3 αχαιών

0
52
Ολοκληρώθηκε  η κλήρωση της Γ’ Εθνικής. Οι ηλειακές ομάδες, τοποθετήθηκαν στον έκτο όμιλο, ενώ παρά το γεγονός ότι κάποιες ομάδες ζήτησαν την εξαίρεσή της, να μην συμμετάσχουν, λόγω αντικανονικού ορισμού, η ΕΠΟ δεν έκανε δεκτό το αίτημά τους και τις τοποθέτησε στην κλήρωση.
Το πρόγραμμα:
1η αγωνιστική-14η αγωνιστική
Διαγόρας Ρόδου-Παναιγιάλειος
Ιάλυσος-Παλληνιακός
Διαγόρας Βραχνέικων-ΠΑΟ Βάρδας
Νίκη Τραγανού-Αστέρας Αμαλιάδας
Πανμοβριακός-Φοίβος
Θύελλα Ραφήνας-Πανηλειακός
Ρεπό: Αχαρναϊκός

 

2η αγωνιστική-15η αγωνιστική
Αχαρναϊκός-Διαγόρας Ρόδου
Παναιγιάλειος-Ιάλυσος
Παλληνιακός-Νίκη Τραγανού
ΠΑΟ Βάρδας-Μανμοβριακός
Αστέρας Αμαλιδάς-Θύελλα Ραφήνας
Φοίβος-Πανηλειακός
Ρεπό: Διαγόρας Βραχνέικων

 

3η αγωνιστική-16η αγωνιστική
Διαγόρας Ρόδου-Ιάλυσος
Διαγόρας Βραχνέικων-Αχαρναϊκός
Νίκη Τραγανού-Παναιγιάλειος
Θύελλα Ραφήνας-Παλληνιακός
Πανηλειακός-ΠΑΟ Βάρδας
Φοίβος-Αστέρας Αμαλιάδας
Ρεπό: Πανμοβριακός

 

4η αγωνιστική-17η αγωνιστική
Διαγόρας Βραχνέικων-Διαγόρας Ρόδου
Ιάλυσος-Νίκη Τραγανού
Αχαρναϊκός-Παμοβριακός
Παναιγιάλειος-Θύελλα Ραφήνας
Παλληνιακός-Φοίβος
ΠΑΟ Βάρδας-Αστέρας Αμαλιάδας
Ρεπό: Πανηλειακός

 

5η αγωνιστική-18η αγωνιστική
Διαγόρας Ρόδου-Νίκη Τραγανού
Πανμοβριακός-Διαγόρας Βραχνέικων
Θύελλα Ραφήνας-Ιάλυσος
Πανηλειακός-Αχαρναϊκός
Φοίβος-Παναιγιάλειος
ΠΑΟ Βάρδας-Παλληνιακός
Ρεπό: Αστέρας Αμαλιάδας

 

6η αγωνιστική- 19η αγωνιστική
Πανμοβριακός-Διαγόρας Ρόδου
Νίκη Τραγανού-Θύελλα Ραφήνας
Διαγόρας Βραχνέικων-Πανηλειακός
Ιάλυσος-Φοίβος
Αχαρναϊκός-Αστέρας Αμαλιάδας
Παναιγιάλειος-ΠΑΟ Βάρδας
Ρεπό: Παλληνιακός

 

7 αγωνιστική-20ή αγωνιστική
Διαγόρας Ρόδου-Θύελλα Ραφήνας
Πανηλειακός-Πανμοβριακός
Φοίβος-Νίκη Τραγανού
Αστέρας Αμαλιάδας-Διαγόρας Βραχνέικων
ΠΑΟ Βάρδας-Ιάλυσος
Παλληνιακός-Αχαρναϊκός
Ρεπό: Παναιγιάλειος

 

8η αγωνιστική-21η αγωνιστική
Πανηλειακός-Διαγόρας Ρόδου
Θύελλα Ραφήνας-Φοίβος
Πανμοβριακός-Αστέρας Αμαλιάδας
Νίκη Τραγανού-ΠΑΟ Βάρδας
Διαγόρας Βραχνέικων-Παλληνιακός
Αχαρναϊκός-Παναιγιάλειος
Ρεπό: Ιάλυσος

 

9η αγωνιστική-22η αγωνιστική
Διαγόρας Ρόδου-Φοίβος
Αστέρας Αμαλιάδας-Πανηλειακός
ΠΑΟ Βάρδας-Θύελλα Ραφήνας
Παλληνιακός-Πανμοβριακός
Παναιγιάλειος-Διαγόρας Βραχνέικων
Ιάλυσος-Αχαρναϊκός
Ρεπό: Νίκη Τραγανού

 

10η αγωνιστική-23η αγωνιστική
Αστέρας Αμαλιάδας-Διαγόρας Ρόδου
Φοίβος-ΠΑΟ Βάρδας
Πανηλειακός-Παλληνιακός
Πανμοβριακός-Παναιγιάλειος
Νίκη Τραγανού-Αχαρναϊκός
Διαγόρας Βραχνέικων-Ιάλυσος
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

 

11η αγωνιστική-24η αγωνιστική
Διαγόρας Ρόδου-ΠΑΟ Βάρδας
Παλληνιακός-Αστέρας Αμαλιάδας
Παναιγιάλειος-Πανηλειακός
Αχαρναϊκός-Θύελλα Ραφήνας
Ιάλυσος-Πανμοβριακός
Νίκη Τραγανού-Διαγόρας Βραχνέικων
Ρεπό: Φοίβος

 

12η αγωνιστική-25η αγωνιστική
Παλληνιακός-Διαγόρας Ρόδου
Αστέρας Αμαλιάδας-Παναιγιάλειος
Φοίβος-Αχαρναϊκός
Πανηλειακός-Ιάλυσος
Θύελλα Ραφήνας-Διαγόρας Βραχνέικων
Πανμοβριακός-Νίκη Τραγανού
Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

 

13η αγωνιστική-16η αγωνιστική
Παναιγιάλειος-Παλληνιακός
Αχαρναϊκός-ΠΑΟ Βάρδας
Ιάλυσος-Αστέρας Αμαλιάδας
Διαγόρας Βραχνέικων-Φοίβος
Νίκη Τραγανού-Πανηλειακός
Θύελλα Ραφήνας-Πανμοβριακός
Ρεπό: Διαγόρας Ρόδου

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ